AF0603FR-134K64L
MFR.Part #
AF0603FR-134K64L
JLCPCB Part #
C6463244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS