MFR-50FRF52-140R
MFR.Part #
MFR-50FRF52-140R
JLCPCB Part #
C1750698
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS