MFR-25FRF52-499R
MFR.Part #
MFR-25FRF52-499R
JLCPCB Part #
C1740775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS