FMP300FRF73-14R3
MFR.Part #
FMP300FRF73-14R3
JLCPCB Part #
C1760721
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS