RT0603WRD0723R7L
MFR.Part #
RT0603WRD0723R7L
JLCPCB Part #
C1716189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS