RV2512JK-073K3L
MFR.Part #
RV2512JK-073K3L
JLCPCB Part #
C20166236
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS