MFR-12DRD52-66K5
MFR.Part #
MFR-12DRD52-66K5
JLCPCB Part #
C3469761
Description
-55℃~+155℃ 167mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS