MFP25SBTE52-169K
MFR.Part #
MFP25SBTE52-169K
JLCPCB Part #
C1399646
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS