AT1206CRD07240RL
MFR.Part #
AT1206CRD07240RL
JLCPCB Part #
C1697151
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS