RT2512BKE075K62L
MFR.Part #
RT2512BKE075K62L
JLCPCB Part #
C4109072
Description
-55℃~+125℃ 5.62kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS