AA1218JK-07750KL
MFR.Part #
AA1218JK-07750KL
JLCPCB Part #
C1695448
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS