MFR-12DRD52-110R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12DRD52-110R
JLCPCB Part #
C1757554
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS