MFP50SBRE52-86R6
MFR.Part #
MFP50SBRE52-86R6
JLCPCB Part #
C1772071
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS