MFR-12DRD52-120R
MFR.Part #
MFR-12DRD52-120R
JLCPCB Part #
C1757335
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS