RC1206FR-136K34L
MFR.Part #
RC1206FR-136K34L
JLCPCB Part #
C20163763
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS