YC124-JR-135R1L
MFR.Part #
YC124-JR-135R1L
JLCPCB Part #
C6338083
Description
4 5.1Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS