MFR50SFBE52-1M78
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1M78
JLCPCB Part #
C1377953
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS