AHA80AFB-0R18
MFR.Part #
AHA80AFB-0R18
JLCPCB Part #
C1569256
Description
180mΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS