MF0207FRE52-205R
MFR.Part #
MF0207FRE52-205R
JLCPCB Part #
C1744774
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS