FMF-50FRF52-51K
MFR.Part #
FMF-50FRF52-51K
JLCPCB Part #
C1753112
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS