MFR50SDRE52-23K7
MFR.Part #
MFR50SDRE52-23K7
JLCPCB Part #
C3496180
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS