FMP100FTF52-2R43
MFR.Part #
FMP100FTF52-2R43
JLCPCB Part #
C20160179
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS