HHV1WSFT-73-56K2
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-56K2
JLCPCB Part #
C1400820
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS