RT0805BRE071K35L
MFR.Part #
RT0805BRE071K35L
JLCPCB Part #
C865853
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS