MFR25SFRF52-18R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-18R
JLCPCB Part #
C1754821
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS