AA0402FR-0790K9L
MFR.Part #
AA0402FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C4107046
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS