RT0603FRE0761R9L
MFR.Part #
RT0603FRE0761R9L
JLCPCB Part #
C863894
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS