MFR25SFRF52-14R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-14R
JLCPCB Part #
C1750226
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS