AT0805BRD07180RL
MFR.Part #
AT0805BRD07180RL
JLCPCB Part #
C5590898
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS