MFR25SDRF52-16K5
MFR.Part #
MFR25SDRF52-16K5
JLCPCB Part #
C3486669
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS