RC0603FR-071R8P
MFR.Part #
RC0603FR-071R8P
JLCPCB Part #
C6378239
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS