SR1210JR-0712RL
MFR.Part #
SR1210JR-0712RL
JLCPCB Part #
C5901491
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS