MFR25SDRF52-12K7
MFR.Part #
MFR25SDRF52-12K7
JLCPCB Part #
C1750818
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS