MFR-25FRFPN180R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN180R
JLCPCB Part #
C1749639
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS