MFP200BRE52-8K45
MFR.Part #
MFP200BRE52-8K45
JLCPCB Part #
C1797348
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS