FMF50SFTF52-620R
MFR.Part #
FMF50SFTF52-620R
JLCPCB Part #
C1377371
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS