AHA25AFB-1K96
MFR.Part #
AHA25AFB-1K96
JLCPCB Part #
C1568445
Description
1.96kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS