MFR1WSFRF52-6R04
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-6R04
JLCPCB Part #
C3455475
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.04Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS