RC1206JR-101M5L
MFR.Part #
RC1206JR-101M5L
JLCPCB Part #
C6379070
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS