FMP300FRF73-1K1
MFR.Part #
FMP300FRF73-1K1
JLCPCB Part #
C1761599
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS