AHP50AJB-750R
MFR.Part #
AHP50AJB-750R
JLCPCB Part #
C1568910
Description
50W 750Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS