MFR1WSFRF52-2K8
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-2K8
JLCPCB Part #
C3417857
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS