MFP-25BRD52-7K5
MFR.Part #
MFP-25BRD52-7K5
JLCPCB Part #
C1740237
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS