RT1210WRB0737K4L
MFR.Part #
RT1210WRB0737K4L
JLCPCB Part #
C4197077
Description
-55℃~+125℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS