MFR-50FRE52-3K24
MFR.Part #
MFR-50FRE52-3K24
JLCPCB Part #
C1750449
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS