MFP-25BRD52-1K5
MFR.Part #
MFP-25BRD52-1K5
JLCPCB Part #
C1740354
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS