MFR100FTF73-150K
MFR.Part #
MFR100FTF73-150K
JLCPCB Part #
C1392489
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS