MFP50SBBE52-3K16
MFR.Part #
MFP50SBBE52-3K16
JLCPCB Part #
C3513879
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS