AC0805DR-0775RL
MFR.Part #
AC0805DR-0775RL
JLCPCB Part #
C20142582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS