SR2512MK-079K1L
MFR.Part #
SR2512MK-079K1L
JLCPCB Part #
C2137573
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS